Strona główna O Mnie

O Mnie

przez admin

Witam ja mam na imię Ola i miło mi Cię widzieć na moim blogu. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i zostaniesz ze mną na dłużej. Jestem kucharzem/cukiernikiem amatorem,więc na blogu znajdziecie domowe przepisy. Będą one często wymyślane od początku przeze mnie,ale też inspirowane innymi. Mój blog będzie połączeniem moich domowych przepisów z nutką nowości. Zawsze będziecie mogli znaleźć jakiś ciekawy pomysł na danie głowne lub wypiek. Będą się tu znajdować przepisy w różnych kategoriach tematycznych.

Mam nadzieję,że ten blog będzie ze mną dłuższy czas i zbiorę tu naprawdę dużą kolekcję przepisów. Ale najważniejsze jest dla mnie też to, żebyści Wy byli zadowoleni. Chcę być inspiracją do podejmowania wyzwań w kuchni, i udowodnić, że czasami naprawdę z niczego może powstać coś pysznego! Zależy mi na komentarzach dotyczących kuchni, a nie mojej własnej osoby 🙂

PS. Nie zgadzam się na kopiowanie lub wykorzystywanie moich autorskich zdjęć w internecie lub publikacji w innym miejscu bez mojej zgody.

olaaszka

 

2 komentarze

xoxo 29 listopada, 2017 - 19:38

Powodzenia 🙂

Odpowiedz
Aleksandra Od Kuchni 30 listopada, 2017 - 12:21

Dziękuje 😀

Odpowiedz

Zostaw Komentarz